МастерКіп

Інтернет-магазин МастерКіп створений для комплексного вирішення питань, пов'язаних із забезпеченням контрольно-вимірювальними приладами і апаратами (КВП), компаній і приватних осіб в різних сферах промисловості: в енергетиці та машинобудуванні, харчовій, хімічній промисловості, нафтогазової та металургійної галузі, а також сферах будівництва, транспорту, медицини та житлово-комунального господарства.

Інтернет-магазин вимірювальних приладів "МастерКіп" представляє широкий асортимент продукції:

 • - КВП для контролю та регулювання ТИСКУ
  (манометри, напороміри, вакуумметри, мановакуумметри, тягонапороміри і ін.);
 • - КВП для контролю та регулювання ТЕМПЕРАТУРИ
  (термометри скляні спиртові та ртутні, термометри біметалеві);
 • - КВП для контролю та регулювання ЩІЛЬНОСТІ
  (ареометри скляні для спирту, цукру, грунту, нафти та ін.);
 • - Промислова монтажна (трубопровідна) арматура
  (крани триходові, кнопкові, кульові, перехідники, бобишки, оправи захисні і ін.);

У своїй роботі ми прагнемо своєчасно забезпечити Вас якісними приладами в широкому асортименті при мінімальних як матеріальних, так і тимчасових витратах з Вашого боку. Працюючи з нами, Ви зможете повністю укомплектовувати об'єкти, не витрачаючи час на пошуки приладів по декількох фірмах.
Наш персонал вміє цінувати Ваш час, тому оперативність - один з основних принципів нашої роботи. Ми оперативно здійснюємо доставку на об'єкт.
Звернувшись до співробітників нашої компанії, Ви завжди зможете отримати кваліфіковану консультацію з питань придбання, монтажу і експлуатації контрольно-вимірювальних приладів і апаратів. Асортимент товарів постійно оновлюється, тому якщо необхідні вимірювальні прилади не представлені в магазині, телефонуйте нашим фахівцям. Звертаємо також Вашу увагу, що у нас продукція продається як оптом, так і в роздріб.